DELTA JEN

Basında Biz

Şirketimizin basında yer alan haberlerini inceleyebilirsiniz.

TV100

Delta jeneratör 150 adet jeneratör bağışı gerçekleştirdi.Depremin vurduğu 10 ile Türkiye’nin dört bir yanından yardımlar devam ediyor. Merkezi İstanbul’daki Delta Genset Makine A.Ş.’nin sahipleri olan Nurettin Kırşan ile Abdulvahap Şimşek, 150 adet portatif jeneratörü, yardım kapsamında deprem bölgesine ulaştırdı.Depremin ilk gününden itibaren AFAD ve çeşitli dernek ve hayır kurumlarının işbirlikleriyle bölgeye 15.000 adetten fazla portatif jeneratörü 7 gün içinde ulaştırdıklarını Kırşan ve Şimşek, şunları kaydettiler;“Kahramanmaraş merkezli depremde vefat eden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Bölgedeki vatandaşlarımıza da ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletiyoruz. Felaketin yaşandığı bölgeye ilk etapta 150 portatif jeneratörü yardım kapsamında gönderdik. İhtiyaç dâhilinde yine de yardım ve desteklerimiz sürece.”

VATAN

Depremin vurduğu 10 İl’e Türkiye’nin dört bir yanından yardımlar devam ediyor. Merkezi İstanbul’daki Delta Genset Makine A.Ş. sahipleri olan Nurettin Kırşan ile Abdulvahap Şimşek, 150 adet portatif jeneratörü, yardım kapsamında deprem bölgesine ulaştırdı. Depremin ilk gününden itibaren AFAD ve çeşitli dernek ve hayır kurumlarının işbirlikleriyle bölgeye 15.000 adetten fazla portatif jeneratörü 7 gün içinde ulaştırdıklarını Kırşan ve Şimşek, şunları kaydettiler; “Kahramanmaraş merkezli depremde vefat eden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Bölgedeki vatandaşlarımıza da ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletiyoruz. Felaketin yaşandığı bölgeye ilk etapta 150 portatif jeneratörü yardım kapsamında gönderdik. İhtiyaç dâhilinde yine de yardım ve desteklerimiz sürece.Kaynak:Önce Vatan Gazetesi

Batman Çağdaş

DEPREM BÖLGESİNE 150 JENERATÖRDepremin vurduğu 10 İl’e Türkiye’nin dört bir yanından yardımlar devam ediyor. Merkezi İstanbul’daki Delta Genset Makine A.Ş. sahipleri olan Batmanlı Nurettin Kırşan ile Abdulvahap Şimşek, 150 adet portatif jeneratörü, deprem bölgesine ulaştırdı. Önceki gün jeneratör yüklü tırı deprem bölgesine ulaştırdıklarını belirten Kırşan ve Şimşek, şunları kaydettiler; “Kahramanmaraş merkezli depremde vefat eden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Bölgedeki vatandaşlarımıza da ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletiyoruz. Felaketin yaşandığı bölgeye ilk etapta 150 portatif jeneratör gönderdik. İhtiyaç dahilinde yine de yardımlarımız sürecek.”

Scroll to Top